CURSUS CREATIEF SCHRIJVEN BIJ DE VOLKSUNIVERSITEIT

17-12-2012

Veel  van onze eigen mooie of leuke verhalen gaan verloren. We lezen vaak wel die van anderen in columns of blogs, maar onderschatten de eigen mogelijkheden om belangrijke, onvergetelijke of juist kleine gebeurtenissen in woorden vast te leggen. 
In deze cursus die georganiseerd wordt door Volksuniversiteit Papendrecht leert men in vier avonden  via verrassende schrijfoefeningen hoe eenvoudig je de essentie van wat wezenlijk voor je is te pakken te krijgen en dit met je pen direct vanuit je hart op te schrijven. In deze vorm van reflectief schrijven ontdek je tijdens het schrijven veel over jezelf en de manier waarop je in het leven staat. Verdiepend en ontspannend! Schrijftalent is niet nodig om aan de cursus mee te doen.
De cursus start op woensdag 9 januari en duurt van 19.30 tot 21.30 uur. De kosten bedragen € 60,-. Voor inschrijving en verdere informatie  kan men terecht op www.vupapendrecht.nl of door telefonisch contact op te nemen via 078-6154764.